Dlaczego my?

Drukarnia Artystyczna MARS GRAF to owoc pasji i kreatywnego podejścia do wykonywanej pracy. Firma nasza powstała w 1978 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy się wdrażając nowe oraz reaktywując te zapomniane techniki poligraficzne. Niezmienne jest natomiast nasze zaangażowane podejście do pracy oraz Klienta. Wierzymy, że tylko kochając to cię robi i wkładając w to całe serce, można osiągnąć pożądany efekt końcowy.
W dobie natłoku technologii elektronicznych tym cenniejsze staje się obcowanie z papierem i jego zdobieniami jakie można wykonać, pokazując kunszt i urok wielu nowych jak i tradycyjnych metod wykonania. Podejmujemy wciąż nowe wyzwania, często łącząc innowacyjną technologię z rzemieślniczą, ręczną pracą aby osiągnąć odpowiedni efekt końcowy.

Co możemy zaoferować?

Specjalizujemy się w poligrafii ozdobnej, drukach prestiżowych. Podejmujemy wyzwania produkcji nietypowych, czasami teoretycznie niemożliwych do wykonania z powodu sprzecznych ze sobą technologii produkcji. Wykonujemy dużo druków identyfikacyjnych. Kooperujemy z innymi drukarniami w zakresie zdobienia w nietypowych technikach ich produkcji (jak np. okładek folderów, książek).  Złocenia, tłoczenia, filigranowe wycinania laserowe to dla nas codzienność i dzięki dużej wiedzy technicznej w tym zakresie chętnie wspomożemy przy realizacji zawierającej takie techniki.

Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli zaintrygowała Cię nasza historia, pasja i zaangażowanie zapraszamy do kontaktu z nami. Wykonujemy zarówno zlecenia naprawdę duże wymagające czasami nawet kilkumiesięcznej pracy jak i zlecenia małe. Na przykład drobniejsze prace dla tych, którzy również kochają papier, niecodzienne zdobienia, którzy chcą się przez taki nietypowy produkt wyrazić, zaistnieć.

Dziękujemy, za zainteresowanie naszą firmą i zapraszamy do kontaktu z nami już teraz, lub w przyszłości jeśli będzie taka potrzeba.

Drukarnia Artystyczna Mars Graf